Lankstinukai

Lankstinukai – tiesioginės reklamos ir informavimo priemonė vis dar neprarandanti savo populiarumo. Tai nebrangus ir efektyvus sprendimas norint visuomenę informuoti apie tam tikras prekes, paslaugas, renginius, regionines problemas ir pan. Lankstinukuose telpa daug vertingos informacijos. Juos spausdiname ant įvairaus storio popieriaus. Pageidaujant galime sukurti ir atspausdinti ne tik tradicinius tripusius lankstinukus, tačiau ir netipinio dydžio bei išskirtinio dizaino spaudinius.

Populiariausias lankstinukų pasirinkimas – įprasto kreidinio popieriaus lanktinukai. Šie lanktinukai gali būti spausdinami dideliais ir mažais tiražais ant slidaus popieriaus. Populiariausi lankstinukų formatai: A3, A4, A5, A6, tačiau galima spausdinti ir kitą Jūsų norimą formatą. Popierius: 130-200 gsm kreidinis arba kitas Jūsų pageidaujamas. Spalvingumas: 4+0 (spalvota vienpusė spauda) arba 4+4 (spalvota dvipusė spauda). Galimas lenkimų skaičius: 1, 2 arba 3 lenkimai.

Mūsų dizainerės gali padėti sukurti išskirtinio dizaino lankstinukus, kurie pritrauks klientų dėmesį, puikiai atspindės Jus bei Jūsų veiklą ir pritrauks potencialius klientus.

Klientų atsiliepimai

YZYPrint.ltYZY Print - spaustuvė Kaune
4.7 Įvertinimas - Remiantis 28 Klientų atsiliepimais

Atlikti darbai

Meniu