Skrajutės – labai populiari reklamos priemonė kuri pasižymi ypatingai mažais kaštais ir efektyvumu. Skrajutės gali būti naudojamos, kaip paprasčiausias informacinis lapelis arba tiesiogiai pardavinėjantis įrankis.

Ši reklamos priemonė geriausiai veikia, kai yra naudojamos intriguojančios ir iššaukiančios antraštės arba iliustracijos. Spausdiname kokybiškas įvairaus formato skrajutes tiek dideliais, tiek mažais kiekiais. Popierius: 130 gsm kreidinis arba kitas Jūsų pageidaujamas. Spalvingumas: 4+0 (spalvota spauda vienoje pusėje) arba 4+4 (spalvota spauda abiejose pusėse). Formatas: A4, A5, A6 arba kitas Jūsų pageidaujamas.

Galime padėti pritraukti potencialių klientų dėmesį ir sumaketuoti dizainą pagal Jūsų norus ir poreikius, kad skrajutės atrodytų ne tik kokybiškai, bet ir stilingai.

Vienas iš mūsų prioritetų – trumpas gamybos terminas, todėl visus spaudos darbus dažniausiai pagaminame per 1-2 d.d. Esant sudėtingesniems spaudos darbams gamybos terminas gali užtrukti truputi ilgiau. Gamybos terminas skaičiuojamas esant maketui.

Pristatome visoje Lietuvoje su VENIPAK kurjerių tarnyba per 1d.d. Galimas atsiėmimas vietoje pas mus – Taikos pr. 141, Kaunas.

Klientų atsiliepimai

YZYPrint.ltYZY Print - spaustuvė Kaune
4.6 Įvertinimas - Remiantis 31 Klientų atsiliepimais

Atlikti darbai