Brošiūros

Brošiūra – labai laisva reklamos forma išsiskirianti tuo, kad yra labai talpi ir į ją galima sudėti didelį kiekį informacijos. Pasirinkus teisingą informacijos ir iliustracijų santykį galima pasiekti itin didelį skaitytojų susidomėjimą. Brošiūrų pagalba galima atspindėti visą savo veiklos istoriją, pateiktį prekių pavyzdžius ar detalius paslaugų aprašymus. Brošiūra dažniausiai susideda iš 8-48 puslapių informacijos bei minkšto viršelio. Galime pasiūlyti įvairaus formato brošiūras pagamintas ant pasirinkto popieriaus, įrištas spirale, kabėmis, klijuotas. Viršelis gali būti folijuotas, su įspaudu, laminuotas ir kt.

Esant poreikiui mūsų dizainerės mielai sumaketuos brošiūrą pagal Jūsų idėjas bei pageidavimus, kad ji skaitytojams keltų ne tik susidomėjimą turiniu, tačiau ir nustebintu išskirtiniu dizainu.

Klientų atsiliepimai

Google API Error: You must enable Billing on the Google Cloud Project at https://console.cloud.google.com/project/_/billing/enable Learn more at https://developers.google.com/maps/gmp-get-started

Atlikti darbai

yzyprint brosiuros
yzyprint brosiuros 1
yzyprint brosiuros 3
Meniu