Brošiūros

Brošiūra – labai laisva reklamos forma išsiskirianti tuo, kad yra labai talpi ir į ją galima sudėti didelį kiekį informacijos. Pasirinkus teisingą informacijos ir iliustracijų santykį galima pasiekti itin didelį skaitytojų susidomėjimą. Brošiūrų pagalba galima atspindėti visą savo veiklos istoriją, pateiktį prekių pavyzdžius ar detalius paslaugų aprašymus. Brošiūra dažniausiai susideda iš 8-48 puslapių informacijos bei minkšto viršelio. Galime pasiūlyti įvairaus formato brošiūras pagamintas ant pasirinkto popieriaus, įrištas spirale, kabėmis, klijuotas. Viršelis gali būti folijuotas, su įspaudu, laminuotas ir kt.

Esant poreikiui mūsų dizainerės mielai sumaketuos brošiūrą pagal Jūsų idėjas bei pageidavimus, kad ji skaitytojams keltų ne tik susidomėjimą turiniu, tačiau ir nustebintu išskirtiniu dizainu.

Vienas iš mūsų prioritetų – trumpas gamybos terminas, todėl visus spaudos darbus dažniausiai pagaminame per 1-2 d.d. Esant sudėtingesniems spaudos darbams gamybos terminas gali užtrukti truputi ilgiau. Gamybos terminas skaičiuojamas esant maketui.

Pristatome visoje Lietuvoje su VENIPAK kurjerių tarnyba per 1d.d. Galimas atsiėmimas vietoje pas mus – Taikos pr. 141, Kaunas.

Klientų atsiliepimai

YZYPrint.ltYZY Print - spaustuvė Kaune
4.6 Įvertinimas - Remiantis 31 Klientų atsiliepimais

Atlikti darbai

yzyprint brosiuros
yzyprint brosiuros 1
yzyprint brosiuros 3