Reklama ant vitrinų – langų

Plačiaformatė spauda
Reklama ant vitrinų – langų

Reklama ant vitrinų/langų tai puikus būdas atkreipti praeivių dėmesį ir pritraukti Klientus apsilankyti pas Jus arba tuo atveju, kai norisi stilingai ir gražiai paslėpti tai, kas vyksta patalpos viduje. Galime pasiūlyti įvairius vitrinų/langų apipavidalinimo būdus: perforuota plėvelė, „šerkšno“ plėvelė, ploteriuoti užrašai, dvipusiai lipdukai ir kt. Naudojame aukštos kokybės medžiagas, kurios yra atsparios aplinkos veiksniams, kad apipavidalintos vitrinos ar langai atrodytų nepriekaištingai net ir po ilgo laiko.

Labai svarbu, kad vitrinos ar langai būtų apipavidalinti stilingai bei šiuolaikiškai. Mūsų dizainerės mielai padės Jums apipavidalinti turimas vitrinas ar langus bendradarbiaudamos su Jumis, kad būtų pasiekiamas geriausias rezultatas.

Vienas iš mūsų prioritetų – trumpas gamybos terminas, todėl visus spaudos darbus dažniausiai pagaminame per 1-2 d.d. Esant sudėtingesniems spaudos darbams gamybos terminas gali užtrukti truputi ilgiau. Gamybos terminas skaičiuojamas esant maketui.

Pristatome visoje Lietuvoje su VENIPAK kurjerių tarnyba per 1d.d. Galimas atsiėmimas vietoje pas mus – Taikos pr. 141, Kaunas.

Klientų atsiliepimai

YZYPrint.ltYZY Print - spaustuvė Kaune
4.6 Įvertinimas - Remiantis 31 Klientų atsiliepimais

Atlikti darbai