Kokybiškas ir stilingas meniu yra būtinas kiekvienai maitinimo įstaigai. Pažvelgęs ir palietęs meniu Klientas iš kart susidarys pirminę nuomonę apie restorano ar kavinės įvaizdį, todėl labai svarbu, kad meniu būtų ne tik stilingas, bet ir kokybiškas.

Siūlome ne tik standartinius, bet ir išskirtinius meniu. Gamybai galime naudoti įvairų popierių bei gamybos techniką: folijavimas, laminavimas, kongrevas (įspaudas), dalinis UV lakavimas. Meniu galime sutvirtinti keliais būdais: spirale, kabėmis, klijavimu ar susukamomis kniedėmis.

Esant poreikiui mūsų dizainerės mielai padės Jums įgyvendinti norimo meniu idėją ir taip padėti sužavėti Klientus ne tik skaniu maistu, bet ir kokybišku meniu.

Vienas iš mūsų prioritetų – trumpas gamybos terminas, todėl visus spaudos darbus dažniausiai pagaminame per 1-2 d.d. Esant sudėtingesniems spaudos darbams gamybos terminas gali užtrukti truputi ilgiau. Gamybos terminas skaičiuojamas esant maketui.

Pristatome visoje Lietuvoje su VENIPAK kurjerių tarnyba per 1d.d. Galimas atsiėmimas vietoje pas mus – Taikos pr. 141, Kaunas.

Klientų atsiliepimai

YZYPrint.ltYZY Print - spaustuvė Kaune
4.6 Įvertinimas - Remiantis 31 Klientų atsiliepimais

Atlikti darbai