Karuliai – kabokšliai – linguokliai

Skaitmeninė / ofsetinė spauda
Karuliai – kabokšliai – linguokliai

Reklaminiai karuliai, linguokliai yra įvairių formų kortelės, padedančios atkreipti dėmesį į produktą ar paslaugą. Karuliai dažniausiai tvirtinami ant prekybos lentynų arba ant pačių parduodamų produktų, kaip papildoma reklaminė etiketė. Neretai jais ženklinamos įvairios akcijos ar konkursai. Nestandartinių formų karuliai yra kertami pagal tam tikras kirtimo formas. Standartiniai karuliai yra gaminami iš lanksčios plastikinės juostelės, kuri yra tvirtinama prie norimos vietos ar produkto bei norimos formos atspausdinto informacinio lapelio.

Esant poreikiui mūsų dizainerės mielai padės sukurti Jūsų prekei reklamuoti tinkamiausio karulio, linguoklio dizainą bei jį realizuoti.

Vienas iš mūsų prioritetų – trumpas gamybos terminas, todėl visus spaudos darbus dažniausiai pagaminame per 1-2 d.d. Esant sudėtingesniems spaudos darbams gamybos terminas gali užtrukti truputi ilgiau. Gamybos terminas skaičiuojamas esant maketui.

Pristatome visoje Lietuvoje su VENIPAK kurjerių tarnyba per 1d.d. Galimas atsiėmimas vietoje pas mus – Taikos pr. 141, Kaunas.

Klientų atsiliepimai

YZYPrint.ltYZY Print - spaustuvė Kaune
4.6 Įvertinimas - Remiantis 31 Klientų atsiliepimais

Atlikti darbai