Staliniai kalendoriai

YZY Print gaminiai
Staliniai kalendoriai

Stalinis kalendorius – neišvengiama kiekvieno darbuotojo stalo detalė. Stalo kalendoriai gali būti su vartomais lapeliais – kai kiekviename lapelyje yra pavaizduotas skirtingas maketas, o mėnesiai patogiai vartomi. Kalendorius susideda iš 13 lapelių, gaminamų iš 200 gsm. kreidinio popieriaus, spalvingumas – 4+0 (vienpusė spauda). Kalendorio stovas gaminamas iš 275 gsm. kartono, o įrišamas spirale. Taip pat stalinis kalendorius gali būti ir be vartomų lapelių – ekonomiškas variantas, nes nereikalauja didelių gamybos kaštų. Popierius subiguojamas (sulankstomas) į tris dalis, o kraštai suklijuojami. Šis kalendorius gaminamas iš 300 gsm. balto kartono, spalvingumas – 4+0 (vienpusė spauda) ir nėra laminuoti.

Mūsų dizainerės mielai padės sukurti patogų, stilingą ir kokybišką stalinio kalendoriaus dizainą, kuris visus metus Jus džiugins ir primins apie svarbiausius įvykius.

Vienas iš mūsų prioritetų – trumpas gamybos terminas, todėl visus spaudos darbus dažniausiai pagaminame per 1-2 d.d. Esant sudėtingesniems spaudos darbams gamybos terminas gali užtrukti truputi ilgiau. Gamybos terminas skaičiuojamas esant maketui.

Pristatome visoje Lietuvoje su VENIPAK kurjerių tarnyba per 1d.d. Galimas atsiėmimas vietoje pas mus – Taikos pr. 141, Kaunas.

Klientų atsiliepimai

YZYPrint.ltYZY Print - spaustuvė Kaune
4.6 Įvertinimas - Remiantis 28 Klientų atsiliepimais

Atlikti darbai